• Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Pretend It's a City

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • What the Constitution Means to Me

    ★★★★½

  • A West Wing Special to Benefit When We All Vote

    ★★★★

  • Totally Under Control

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Comey Rule

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Supernova

    ★★★★½

  • Long Way Up

    ★★★★

  • The Third Day

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • Fireball: Visitors From Darker Worlds

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • City Hall

  • Tenet

    ★½

  • White Noise

    ★★½

  • Greyhound

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Debt Collectors

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★★

  • DAU. Katya Tanya

    ★★★½

  • The Fall

    ★★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★

  • Father Soldier Son

    ★★★½

  • Quiz

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★½

  • Unorthodox

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • The Way Back

    ★★★

  • Escape From Pretoria

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★½

  • The Father

    ★★★½

  • The Nest

    ★★★★★

  • Some Kind of Heaven

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Relic

    ★½

  • Time

  • His House

    ★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★½

  • Boys State

    ★★★★

  • Louis Theroux: Selling Sex

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★

  • Upright

    ★★★½

  • Dark Waters

    ★★½

  • The Devil Next Door