• Aladdin

    ★★½

  • UglyDolls

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Literally Hitler

    ★★★★★

  • Our Planet

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★★

  • Lucky

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Notes from Melanie

    ★★★★★

  • Kim Possible

    ½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★½

  • Kitbull

    ★★★★★

  • YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Shrek Retold

    ★★★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Auntie Edna

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Under the Sea: A Descendants Story

    ★★★

  • Smallfoot

    ★★★½

  • The Predator

    ★★½

  • Freaky Friday

  • asdfmovie11

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Bilby

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★★

  • Aliens Ate My Homework

    ½

  • Blurt!

    ★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S

    ★★½

  • Peter Rabbit

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Gone Fishin'

    ★★★★★

  • Odd Squad: World Turned Odd

    ★★★★½

  • Phantom Thread

    ★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • YouTube Rewind 2017: The Shape of 2017

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Tiny Christmas

    ★★½

  • Hey Arnold! The Jungle Movie

    ★★★★★

  • Wonder

    ★★★★★

  • Trolls Holiday

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Escape from Mr. Lemoncello's Library

    ★★★

  • Sauce

    ★★★★★

  • The Breadwinner

    ★★★★★

  • Fear & Shame

    ★★★★★

  • The Emoji Movie

    ½

  • Descendants 2

    ★★★

  • Buddy Thunderstruck: The Maybe Pile

    ★★★½

  • Puss in Book: Trapped in an Epic Tale

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★½

  • Animal Crackers

    ★★½

  • Nickelodeon's Sizzling Summer Camp Special

    ★★★½

  • In a Heartbeat

    ★★★★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

  • history of the entire world, i guess

    ★★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★½

  • cat city

    ★★★★★

  • Dear Basketball

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • asdfmovie10

    ★★★★★

  • Power Rangers

    ★★★