• Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

    ★★★½

  • Scooby-Doo

    ★★★

  • Despicable Me 2

    ★★★

  • Waiting for Guffman

    ★★

  • Gates Notes: Mosquito Week

    ★★★★★

  • Critters

    ★★★★★

  • Zoolander

    ★★★★★

  • Descendants 3

    ★★★

  • Descendants 2

    ★★★

  • Descendants

    ★★

  • Under the Sea: A Descendants Story

    ★★★

  • Jungle 2 Jungle

  • Jaws: The Revenge

    ½

  • Twelve Monkeys

    ★★★★★

  • Pee-wee's Big Holiday

    ★★★★★

  • Nickelodeon's Ultimate Halloween Haunted House

    ★★★½

  • The Pee-wee Herman Show

    ★★★★★

  • Big Top Pee-wee

    ★★