• It's the Great Pumpkin, Charlie Brown

    ★★★★★

  • A Boy Named Charlie Brown

    ★★★★★

  • The Peanuts Movie

    ★★★★★

  • A Charlie Brown Thanksgiving

    ★★★★★

  • Phineas and Ferb: Mission Marvel

    ★★★★★

  • Secretariat

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Last Crusade

    ★★★★★

  • Primal

    ★★★★★

  • Infinity Train

    ★★★★★

  • Cars 2

  • Puss in Boots: A Furry Tail

  • An Ant's Life

    ½

  • A Fairy Tale Christmas

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★★★

  • Charlotte's Web

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Wonder

    ★★★★★

  • Cool Runnings

    ★★★★