• A Night at the Roxbury

    ★★

  • Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous

    ★★

  • Lincoln

    ★★

  • In the Heights

    ★★

  • Life Stinks

    ★★

  • Waiting for Guffman

    ★★

  • Descendants

    ★★

  • Phantom Thread

    ★★

  • Annie Hall

    ★★

  • Flushed Away

    ★★

  • Honey, We Shrunk Ourselves

    ★★

  • Maya the Bee Movie

    ★★

  • Oz the Great and Powerful

    ★★

  • Air Buddies

    ★★

  • George & A.J.

    ★★

  • Snow Day

    ★★

  • Accordion Player

    ★★

  • Earth to Echo

    ★★