Sanjay has logged 29 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
After

After

2019
×
Read the review Edit this entry  
29
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★½
Edit this entry  
27
Fatman

Fatman

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Arab Blues

Arab Blues

2019
×
★★★½
Edit this entry  
26
Shawn Mendes: In Wonder

Shawn Mendes: In Wonder

2020
×
★★
Edit this entry  
25
Andhaghaaram

Andhaghaaram

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Miss India

Miss India

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Run

Run

2020
×
★★★
Edit this entry  
23
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★½
Edit this entry  
21
Ludo

Ludo

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Lego Star Wars Holiday Special

The Lego Star Wars Holiday Special

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
I Am Greta

I Am Greta

2020
×
★★
Edit this entry  
16
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★
Edit this entry  
16
Dolly Kitty and Those Twinkling Stars

Dolly Kitty and Those Twinkling Stars

2019
×
★★½
Edit this entry  
15
Baishe Srabon

Baishe Srabon

2011
×
★★★
Edit this entry  
15
Mookuthi Amman

Mookuthi Amman

2020
×
Read the review Edit this entry  
14
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
Read the review Edit this entry  
12
Soorarai Pottru

Soorarai Pottru

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★
Edit this entry  
10
Shadow

Shadow

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Blood Quantum

Blood Quantum

2019
×
★★
Edit this entry  
09
Young Ahmed

Young Ahmed

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Secrets of the Saqqara Tomb

Secrets of the Saqqara Tomb

2020
×
★★★½
Edit this entry  
01
Swallow

Swallow

2019
×
★★½
Edit this entry  
01
Clouds

Clouds

2020
×
★★★
Edit this entry