• House of Gucci

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Family

    ★★★½

  • Chotushkone

    ★★★★

  • Survive

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Hum Do Hamare Do

    ½

  • In the Mouth of Madness

    ★★★★

  • Aahar

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Sardar Udham

    ★★★★

  • After Hours

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★