Sara has logged 19 entries for films rated ★★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Tarzan

Tarzan

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Long Shot

Long Shot

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
A Week Away

A Week Away

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Moxie

Moxie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Proposal

The Proposal

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Ruby Sparks

Ruby Sparks

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Little Italy

Little Italy

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Divergent

Divergent

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Killers

Killers

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
A California Christmas

A California Christmas

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Boys and Girls

Boys and Girls

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Mr. Wonderful

Mr. Wonderful

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Two Weeks Notice

Two Weeks Notice

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Clouds

Clouds

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Maurice

Maurice

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry