Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Mayor

Mayor

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Crumb

Crumb

1994
×
Read the review Edit this entry  
25
Infinite Football

Infinite Football

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Prison in Twelve Landscapes

The Prison in Twelve Landscapes

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Untitled Star Wars Mockumentary

The Untitled Star Wars Mockumentary

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Between the Lines

Between the Lines

1977
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Soul

Soul

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Too Funny to Fail: The Life & Death of The Dana Carvey Show

Too Funny to Fail: The Life & Death of The Dana Carvey Show

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Tenet

Tenet

2020
×
★★
Read the review Edit this entry