SARAH🦕 has logged 19 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Rubber

Rubber

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
O Brother, Where Art Thou?

O Brother, Where Art Thou?

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Fault in Our Stars

The Fault in Our Stars

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Harold and Maude

Harold and Maude

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Goonies

The Goonies

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Tenacious D in The Pick of Destiny

Tenacious D in The Pick of Destiny

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Friends: The Reunion

Friends: The Reunion

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry