sarahstole has logged 23 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Come and See

Come and See

1985
×
Read the review Edit this entry  
29
Bo Burnham: Words, Words, Words

Bo Burnham: Words, Words, Words

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Waves

Waves

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Divergent

Divergent

2014
×
½
Edit this entry  
24
Vertigo

Vertigo

1958
×
★★★½
Edit this entry  
23
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
First Cow

First Cow

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Circle

The Circle

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Pride

Pride

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★
Edit this entry  
12
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Joshy

Joshy

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Maze Runner

The Maze Runner

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Training Day

Training Day

2001
×
Read the review Edit this entry  
04
Education

Education

2020
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Host

The Host

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Alex Wheatle

Alex Wheatle

2020
×
★★★
Edit this entry  
01
Red, White and Blue

Red, White and Blue

2020
×
★★★½
Edit this entry