• Focus

    ★★★

  • David Brent: Life on the Road

    ★★½

  • Brain on Fire

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • Don's Plum

    ★★

  • Short Term 12

    ★★★★★

  • A Christmas Story

    ★★★½

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Pretend It's a City

    ★★★½

  • Sleepless in Seattle

    ★★★½

  • Atonement

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Juno

    ★★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Happy Gilmore

    ★★★½