Sara has logged 20 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Dark Side of the Sun

The Dark Side of the Sun

2011
×
★★★
Edit this entry  
28
Dear Ex

Dear Ex

2018
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Dead Nation

The Dead Nation

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
I Do Not Care If We Go Down in History as Barbarians

I Do Not Care If We Go Down in History as Barbarians

2018
×
★★★½
Edit this entry  
20
Blood Tea and Red String

Blood Tea and Red String

2006
×
★★★½
Edit this entry  
19
Bad Luck Banging or Loony Porn

Bad Luck Banging or Loony Porn

2021
×
★★★★
Edit this entry  
18
Buñuel in the Labyrinth of the Turtles

Buñuel in the Labyrinth of the Turtles

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Aviator's Wife

The Aviator's Wife

1981
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Willoughbys

The Willoughbys

2020
×
★★★½
Edit this entry  
12
Gushing Prayer: A 15-Year-Old Prostitute

Gushing Prayer: A 15-Year-Old Prostitute

1971
×
★★★
Edit this entry  
11
Double World

Double World

2020
×
★★½
Edit this entry  
10
An Elephant Sitting Still

An Elephant Sitting Still

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
08
A Christmas Dream

A Christmas Dream

1945
×
Edit this entry  
06
Vever (For Barbara)

Vever (For Barbara)

2018
×
Edit this entry  
06
A Month of Single Frames

A Month of Single Frames

2019
×
★★★★
Edit this entry  
05
Placebo

Placebo

2014
×
Edit this entry  
04
Summertime

Summertime

1955
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Recorder Exam

The Recorder Exam

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Flavors of Youth

Flavors of Youth

2018
×
★★★
Edit this entry