• Rango

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Earwig and the Witch

    ★★★

  • The Walk

    ★★★★

  • Ride Your Wave

    ★★★½

  • For Lucio

    ★★★★

  • Blackhat

    ★★★★

  • The Client

    ★★

  • The Eight Hundred

    ★★★½

  • True Legend

    ★★★

  • Seventh Son

    ★½

  • jigoku-no-hanazono ~Office Royale~

    ★★½

  • Wish Dragon

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • The Father

    ★★★★

  • A Better Tomorrow II

    ★★★★

  • Redemption

    ★★★★½