• Spontaneous

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Go-Go's

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • A Christmas Carol

    ★★★★

  • Black and Blue

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★

  • Just Mercy

    ★★★★

  • Hitsville: The Making of Motown

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Ruta Madre

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Play or Die

    ★★

  • Brightburn

    ★★★

  • A Dog's Journey

    ★★★

  • The Intruder

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • Wonder Park

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • We Die Young

    ★★★½

  • The Prodigy

    ★★★★

  • David Crosby: Remember My Name

    ★★★★

  • Where's My Roy Cohn?

    ★★★★

  • A Dog's Way Home

    ★★★

  • Escape Room

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • Aquaman

    ★★

  • Slaughterhouse Rulez

    ★★★

  • Death Race: Beyond Anarchy

    ★★

  • Venom

    ★★★

  • Hell Fest

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★★

  • Warning Shot

    ★★

  • Peppermint

    ★★★

  • Aquarela

    ★★★★

  • White Boy Rick

    ★★★★

  • Operation Finale

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost

    ★★★

  • Mile 22

    ★★

  • Patient Zero

    ★★★

  • Henry Rollins: Keep Talking, Pal.

    ★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Billionaire Boys Club

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Affairs of State

    ★★★

  • Action Point

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Paterno

    ★★★½

  • 4/20 Massacre

    ★★

  • Furlough

    ★★★½

  • Sherlock Gnomes

    ★★½

  • Daughters of the Sexual Revolution: The Untold Story of the Dallas Cowboys Cheerleaders

    ★★★

  • Elizabeth Harvest

    ★★★★

  • Wildling

    ★★★★

  • Blood Fest

    ★★★½

  • Black '47

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • A Kid Like Jake

    ★★★★½

  • RBG

    ★★★½

  • Den of Thieves

    ★★★

  • What Keeps You Alive

    ★★★★

  • The Post

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Ferdinand

    ★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Justice League

    ★★★