• Blind Date

    ★★

  • Out of Bounds

    ★★

  • Knights of the Round Table

    ★★★

  • The Slender Thread

    ★★★★

  • Stunts

    ★★★

  • Dark of the Sun

    ★★★★

  • The Gift

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Animal House

    ★★★

  • Friday Foster

    ★★★

  • The Silent Partner

    ★★★★

  • Pipe Dreams

    ★★★

  • Skyfall

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Bishop's Wife

    ★★★

  • The African Queen

    ★★★★★

  • Sabrina

    ★★★