scorbuny has logged 12 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Friday the 13th: The Final Chapter

Friday the 13th: The Final Chapter

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Island Zero

Island Zero

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
My Bloody Valentine

My Bloody Valentine

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Resident Evil: Damnation

Resident Evil: Damnation

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Resident Evil: Vendetta

Resident Evil: Vendetta

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Recall

The Recall

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Attack the Block

Attack the Block

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Opera

Opera

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Texas Chainsaw Massacre 2

The Texas Chainsaw Massacre 2

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Walking Deceased

The Walking Deceased

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry