Scumbalina has logged 30 entries for films during September 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Boardinghouse

Boardinghouse

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Joe Versus the Volcano

Joe Versus the Volcano

1990
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Captain Ron

Captain Ron

1992
×
★★★½
Edit this entry  
25
Black River Monster

Black River Monster

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Blackwood Evil

Blackwood Evil

2000
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Paranormal Activity 3

Paranormal Activity 3

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Paranormal Activity 2

Paranormal Activity 2

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Paranormal Activity

Paranormal Activity

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The World's Greatest Sinner

The World's Greatest Sinner

1962
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Freeway II: Confessions of a Trickbaby

Freeway II: Confessions of a Trickbaby

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
20
200 Cigarettes

200 Cigarettes

1999
×
★★★
Edit this entry  
18
The Brady Bunch Movie

The Brady Bunch Movie

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Simply Irresistible

Simply Irresistible

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Overnight Delivery

Overnight Delivery

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Surf II

Surf II

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Geek Maggot Bingo or The Freak from Suckweasel Mountain

Geek Maggot Bingo or The Freak from Suckweasel Mountain

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Satan's Mistress

Satan's Mistress

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Satan War

Satan War

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Children of the Corn 666: Isaac's Return

Children of the Corn 666: Isaac's Return

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Hooker with a Hacksaw

Hooker with a Hacksaw

2017
×
Read the review Edit this entry  
09
Cannibal Hookers

Cannibal Hookers

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hello Dracula 1: Vampire Kid

Hello Dracula 1: Vampire Kid

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Thought Crimes

Thought Crimes

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Keepers

The Keepers

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fright Night

Fright Night

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Clowns Vs. Ninjas

Clowns Vs. Ninjas

2009
×
Read the review Edit this entry  
03
Bring It On

Bring It On

2000
×
★★★½
Edit this entry  
02
Hack-O-Lantern

Hack-O-Lantern

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
St. John's Wort

St. John's Wort

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry