• The Endless

    ½

  • The Book of Henry

  • To Live and Die in L.A.

    ★★★½

  • Bug

  • Killer Joe

    ★★½

  • The Exorcist

    ★★★★½

  • The Devil and Father Amorth

    ★★★

  • Let the Right One In

    ★★★★

  • Tinker Tailor Soldier Spy

    ★★★★★

  • The Snowman

    ½

  • Happy Death Day

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★½

  • Geostorm

    ★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Unsane

    ★★★

  • Greta

    ★★

  • High Life

    ★★★★

  • The Perfection

    ★★★★