• Possessor

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • High-Rise

    ★★

  • A Cure for Wellness

    ★★

  • Geostorm

    ★★

  • Greta

    ★★

  • Cats

    ★★

  • Southland Tales

    ★★

  • It Comes at Night

    ★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★

  • Ready Player One

    ★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • The Breakfast Club

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★