• Mojave

    ★★★

  • Green Room

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • The Devil and Father Amorth

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Unsane

    ★★★

  • Hail Satan?

    ★★★

  • Full Metal Jacket

    ★★★

  • Following

    ★★★

  • You're Next

    ★★★

  • Inception

    ★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★

  • The Beach Bum

    ★★★

  • Breathless

    ★★★

  • The Room

    ★★★

  • Inherent Vice

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★

  • Boyhood

    ★★★