• The Beta Test

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Rent

    ★★★½

  • Titane

    ★★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • The Matrix Revolutions

    ★★½

  • The Matrix Reloaded

    ★★★½

  • The Matrix

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★½