• Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Spaceballs

    ★★★

  • They All Laughed

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★★★

  • The Two Jakes

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • The New Kid

    ★★★★★

  • Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band

    ½

  • A Serious Man

    ★★★★★

  • The Town

    ★★★

  • Far From the Tree

    ★★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½