• Friends: The Reunion

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Nobody

    ★★½

  • Hey There!

    ★★½

  • Leyla Everlasting

    ★★½

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Holidate

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Paramedic

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Host

  • One-Way to Tomorrow

  • The Occupant

  • The Hunt

    ★★★

  • The Hater

  • Apples

    ★★★½

  • The Invisible Man

  • Undine

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • The Nest

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Amulet

    ★★★½

  • The Way We Are

  • Dark Waters

  • Daniel Sloss: X

    ★★★★★

  • The Fall

  • You've Got Murder

  • Countdown

    ★★½

  • Eli

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • The Addams Family

  • The Irishman

  • Passed by Censor

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

  • Bad Education

    ★★★½

  • Knives Out

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The Platform

  • Live Twice, Love Once

  • The Burnt Orange Heresy

    ★★½

  • The Laundromat

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Falling Inn Love

    ★★

  • Ready or Not

  • Crawl

  • Midsommar

  • Always Be My Maybe

  • Aykut Enişte

  • Parasite

    ★★★½

  • Dogs Don't Wear Pants

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Young Ahmed

    ★★½

  • La Belle Époque

  • The Lighthouse

  • Portrait of a Lady on Fire

  • The Secret Life of Pets 2

  • I Lost My Body

  • Sorry We Missed You

    ★★★★

  • Deerskin

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Aladdin

    ★★½

  • Yesterday

  • Pokémon Detective Pikachu

  • The Perfect Date