• The Boys in the Band

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • See You Yesterday

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★★½

  • This Is 40

    ½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • Brokeback Mountain

    ★★★★★

  • Miss Congeniality

    ★★★★★

  • Fight Club

    ★★★★★

  • Being John Malkovich

    ★★★★½

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★★