• Black Friday

    ★★½

  • Night Teeth

  • Bingo Hell

    ★★½

  • V/H/S/94

  • Midnight Mass

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★½

  • Bearry

    ★★

  • Fear Street: 1666

  • Super Hot

    ★★★

  • A Classic Horror Story

  • Knifecorp

    ★★★

  • Till Death

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Claw

    ★★★½

  • False Positive

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Killer Concept

    ★★★

  • Seance

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Power

  • Nobody

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★½

  • The Mad Hatter

    ★½

  • Censor

    ★★★★

  • Virus Shark

  • Death to 2020

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★

  • Black Pumpkin

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Crumbs

  • Redwood Massacre: Annihilation

    ★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • The Banishing

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★

  • Initiation

  • Vicious Fun

  • Freaky

    ★★★★

  • Run

  • Caveat

  • Let's Scare Julie

  • The Scary House

  • Cyst

    ★★★★

  • The Dead Ones

    ★½

  • The Devil All the Time

  • Bloody Hell

    ★★★½

  • The Last Matinee

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Slaxx

  • Class Action Park

    ★★★½

  • The Pale Door

    ★★

  • Max Reload and the Nether Blasters

  • Uncle Peckerhead

    ★★★★

  • Spare Parts

  • Legend of the Muse

    ★★½

  • Re-Elected

    ★★

  • Becky

    ★★★½

  • Skull: The Mask

    ★★½

  • Honeydew

    ★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • Doll House

  • Possessor

    ★★★★★

  • Bad Hair

  • Spree

    ★★½

  • Amulet

    ★★½