• No Time to Die

    ★★★

  • Rebecca

    ★★

  • Another Round

    ★★★

  • Summer of 85

    ★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Karakomik Filmler 2

    ★★

  • You've Got Murder

    ★★

  • Karakomik Filmler

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • Black Mirror: Smithereens

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Money Trap

    ★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Green Book

    ★★½

  • The Favourite

    ★★½

  • First Man

    ★★½

  • Roma

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Climax

    ★★★★

  • The Image Book

  • Cold War

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★½

  • 303

    ★★★½

  • Mortal World

    ★★★

  • Pity

    ★★★

  • Arif V 216

    ★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★½

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★½

  • Black Mirror: Crocodile

    ★½

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Ketenpere

    ½

  • Happy Death Day

    ★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★½

  • The Shape of Water

    ★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★

  • Cars 3

    ★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★½

  • Baywatch

  • The Fate of the Furious

    ½

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Song to Song

    ★★½

  • Summer 1993

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★½

  • A Ghost Story

    ★★½

  • Wind River

    ★★½