• The Hoff Twins

  • KingCobraJFS: Now it's a Party!

    ★★★

  • Goldman v Silverman

  • Color Out of Space

  • Dream Journal 2016–2019

  • Fulci for Fake

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Disasters Under the Sun

  • Cold Case Hammarskjöld

    ★★★★½

  • SHADOWBANNED

  • May I Please Enter

  • Twisted Pair

  • The Favourite

  • Possum

    ★★★

  • I'm Sorry, My Love

  • The House That Jack Built

  • Luz

    ★★★★★

  • Hereditary

  • Mandy

    ★★★★★

  • Legendary Reality

  • Joan Didion: The Center Will Not Hold

    ★★★★

  • mother!

  • The Devil and Father Amorth

    ★★

  • Good Time

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

  • Dream Journal, May 2016-February 2017

  • Poor Magic

  • This House Has People in It

    ★★★★½

  • Kedi

    ★★★★★

  • The Love Witch

    ★★★

  • Christine

  • Sticky Drama

  • The Mind's Eye

  • Visitor Information

  • Embrace of the Serpent

  • Son of Saul

  • The Events at Mr. Yamamoto's Alpine Residence

    ★★★½

  • Neon Parallel 1996

  • The Witch

  • Erysichthon

  • Unedited Footage of a Bear

  • Too Many Cooks

  • Heaven Knows What

    ★★★★½

  • Mainsqueeze

    ★★★★★

  • Leviathan

  • Remember Carthage

  • Nymphomaniac: Vol. II

  • Nymphomaniac: Vol. I

  • Live Forever as You Are Now with Alan Resnick

  • Escape from Tomorrow

  • Still Life (Betamale)

    ★★★★★

  • The Green Inferno

    ★★★

  • Under the Skin

    ★★★★★

  • A Field in England

  • That's Sexploitation!

  • A Man Digging

  • Fateful Findings

  • Hard to Be a God

  • Center Jenny

  • The Comedy

  • The Act of Killing

  • Berberian Sound Studio

  • It's Such a Beautiful Day

  • Excision

    ★★★½

  • White Epilepsy

  • Holy Motors

    ★★★★½

  • Tim and Eric's Billion Dollar Movie

  • Where the Dead Go to Die