• Squid Game

    ★★★★½

  • Read It and Weep

    ★★½

  • Minutemen

    ★★

  • Grandma Got Run Over by a Reindeer

    ★★

  • Tom and Jerry: The Movie

    ★★

  • Head of State

    ★★½

  • I Think I Love My Wife

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Johnny Tsunami

    ★★½

  • Johnny Kapahala: Back on Board

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Paris, Texas

    ★★★★

  • Hercules

    ★★★★

  • The Hills Have Eyes 2

    ★★

  • Robot Chicken's DP Christmas Special

    ★★★

  • Belle

    ★★★★

  • Robin Hood

    ★★★½

  • She's All That

    ★★½