• House of Secrets: The Burari Deaths

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Munshigiri

    ★½

  • VHS 94

  • Lop & Ochō

    ★★★★

  • The Elder

    ★★★

  • T0-B1

    ★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★

  • The Village Bride

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • The Twins

    ★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★½

  • The Duel

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • Networker Baire

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★

  • Sarpatta Parambarai

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Malik

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Unoloukik

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • America: The Motion Picture

  • Mohanagar

    ★★

  • Ray (series)

    ★★½

  • Sherni

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Richter Scale 7.6

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Time

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

  • Cinema Bandi

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • RK/RKAY

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Radhe

    ½

  • Bangla Surf Girls

    ★★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • The Year Earth Changed

    ★★★★

  • Chillekothar Shepai - The Smoker

    ★★★

  • Karnan

    ★★★★

  • Nayattu

    ★★★★

  • Halt

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½