• Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

  • Tenet

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Jungleland

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Venom

    ★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Black Panther

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • 1922

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • It

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • All Eyez on Me

    ★★★

  • Good Time

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • Logan

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★½

  • The Founder

    ★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★½

  • War Dogs

    ★★★½

  • Batman: The Killing Joke

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • Sausage Party

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★½

  • Eddie the Eagle

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★½

  • Ted 2

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

  • Chappie

    ★★★

  • Seret Efes

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★½

  • American Sniper

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★

  • The Judge

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Lucy

    ★★½

  • 22 Jump Street

    ★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★

  • Non-Stop

    ★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★