shane :) has logged 12 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Pink Flamingos

Pink Flamingos

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Who Killed Captain Alex?

Who Killed Captain Alex?

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Badlands

Badlands

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Roll Bounce

Roll Bounce

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Whip It

Whip It

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

1995
×
Read the review Edit this entry  
15
Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon

Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon

1995
×
Read the review Edit this entry  
08
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Street Fighter II: The Animated Movie

Street Fighter II: The Animated Movie

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Akira

Akira

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Triple 9

Triple 9

2016
×
★★
Read the review Edit this entry