• Bad Trip

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

  • Hive

  • Fire in the Mountains

  • First Date

  • Together Together

  • Misha and the Wolves

  • We're All Going to the World's Fair

  • Jockey

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

  • Land

    ★★★½

  • At the Ready

  • Ma Belle, My Beauty

  • Writing With Fire

  • Superior

  • Try Harder!

    ★★★★

  • Prime Time

    ★★★★

  • Wild Indian

  • Mass

  • R#J

    ★★

  • Cusp

    ★★★★½

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

  • Luzzu

  • Cryptozoo

  • Homeroom

    ★★★

  • Strawberry Mansion

  • In the Earth

  • John and the Hole

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★½

  • How It Ends

  • I Was a Simple Man

    ★★★

  • President

    ★★★★

  • Summer of Soul (...Or, When the Revolution Could Not Be Televised)

  • Flee

    ★★★★

  • Censor

  • One for the Road

    ★★★½

  • In the Same Breath

  • CODA

    ★★★★

  • Happiest Season

  • Mank

  • Holidate

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • I'm Your Woman

    ★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Red, White and Blue

  • American Murder: The Family Next Door

  • This Is Paris

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

  • David

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★★★

  • The World to Come

  • Love, Guaranteed

  • The Binge

  • Chemical Hearts

    ★★★

  • The Donut King

    ★★★

  • Work It

    ★★★½

  • Showtime

  • The Call Centre

  • Ava

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Athlete A

    ★★★½

  • The Half of It

  • The Last Dance

    ★★★½

  • Love Wedding Repeat

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Guardians of Life

  • McMillion$