Sienna has logged 61 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
You Don't Mess with the Zohan

You Don't Mess with the Zohan

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★
Edit this entry  
26
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★½
Edit this entry  
23
Demolition Man

Demolition Man

1993
×
★★★
Edit this entry  
22
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Life

Life

1999
×
★★★
Edit this entry  
20
The Hangover

The Hangover

2009
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
The King of Comedy

The King of Comedy

1982
×
★★★★
Edit this entry  
20
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Hotel Artemis

Hotel Artemis

2018
×
★★
Edit this entry  
05
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★½
Edit this entry  
30
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★★
Edit this entry  
23
Dave Chappelle: Sticks & Stones

Dave Chappelle: Sticks & Stones

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★★
Edit this entry  
16
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★½
Edit this entry  
15
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★
Edit this entry  
23
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★
Edit this entry  
22
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Us

Us

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
Midnight Cowboy

Midnight Cowboy

1969
×
★★★½
Edit this entry  
02
Holmes & Watson

Holmes & Watson

2018
×
Edit this entry  
22
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Edit this entry  
29
Wildlife

Wildlife

2018
×
★★★½
Edit this entry  
28
My Cousin Vinny

My Cousin Vinny

1992
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Teen Wolf

Teen Wolf

1985
×
★★
Edit this entry  
28
The Boston Strangler

The Boston Strangler

1968
×
★★★★
Edit this entry  
27
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★½
Edit this entry  
27
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★★
Edit this entry  
25
The Highwaymen

The Highwaymen

2019
×
★★★★
Edit this entry  
28
Wedding Daze

Wedding Daze

2006
×
Edit this entry  
28
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2018
×
★½
Edit this entry  
27
Why Him?

Why Him?

2016
×
★★★
Edit this entry  
27
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★
Edit this entry  
26
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★½
Edit this entry  
25
Into the Blue

Into the Blue

2005
×
★½
Edit this entry  
06
Who Framed Roger Rabbit

Who Framed Roger Rabbit

1988
×
★★★★★
Edit this entry  
06
To Kill a Mockingbird

To Kill a Mockingbird

1962
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Lizzie

Lizzie

2018
×
★★
Edit this entry  
05
O Brother, Where Art Thou?

O Brother, Where Art Thou?

2000
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Bringing Up Baby

Bringing Up Baby

1938
×
★★
Edit this entry  
04
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Clovehitch Killer

The Clovehitch Killer

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry