• The Lighthouse

    ★★★★½

  • Eva Hesse

    ★★★½

  • Spirited Away

    ★★★★

  • Paradise: Love

    ★★★★

  • Kung Fu Panda 2

    ★★★

  • El Angel

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Raw

    ★★★★

  • High School Musical 3: Senior Year

    ★½

  • Kung Fu Panda

    ★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • The Rider

    ★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • Benny's Bathtub

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★★

  • Dirty Dancing

    ★★★★★