Dayna has logged 23 entries for films during 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Savaged

Savaged

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
These Final Hours

These Final Hours

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Rufus

Rufus

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Muck

Muck

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Pack

The Pack

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
X Game

X Game

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Maps to the Stars

Maps to the Stars

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
GirlHouse

GirlHouse

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Seasoning House

The Seasoning House

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Bloodwork

Bloodwork

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Devil May Call

Devil May Call

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Crawlspace

Crawlspace

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
After Dark

After Dark

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Wyrmwood: Road of the Dead

Wyrmwood: Road of the Dead

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Supremacy

Supremacy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Duress

Duress

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Gnome Alone

Gnome Alone

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
No Good Deed

No Good Deed

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Catch Hell

Catch Hell

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Dark Summer

Dark Summer

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Preservation

Preservation

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry