• Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Search for the Saddest Punt in the World

    ★★★★

  • Driveways

    ★★★★

  • Into the Grand Canyon

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Honey Boy

    ★★★

  • Serenity

    ★★★

  • Recreating the Moon Landing

    ★★★½

  • Kitbull

    ★★★½

  • Glass

    ★★★

  • Welcome to Marwen

    ★★½

  • Springsteen On Broadway

    ★★★★

  • Pete Holmes: Dirty Clean

    ★★★★

  • The Mule

    ★★★½

  • Behind the Fallout

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Fighting in the Age of Loneliness

    ★★★½

  • Speed Kills

    ½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • ReMastered: Tricky Dick & The Man in Black

    ★★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★

  • The Gillymuck

    ★★½

  • The Hug

    ★★★½

  • Venom

    ★★

  • Once Upon a Deadpool

    ★★★

  • Green Book

    ★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★½

  • Free Solo

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • First Man

    ★★★★★

  • Roma

    ★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Jim Jefferies: This Is Me Now

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Purl

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • 1968: The Year That Changed America

    ★★★

  • Kevin Smith: Silent but Deadly

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Bao

    ★★★★

  • Elvis Presley: The Searcher

    ★★★½

  • Greg Davies: You Magnificent Beast

    ★★★★

  • The Director and the Jedi

    ★★★★

  • Balance Of The Force

    ★★★½

  • Red Sparrow

    ★½

  • Chris Rock: Tamborine

    ★★★★

  • Fred Armisen: Standup for Drummers

    ★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Waco

    ★★★½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★★½

  • Seeing Allred

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Planet of the Birds

    ★★★

  • Fifty Shades Freed

  • Tom Segura: Disgraceful

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Bird Revelation

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: Equanimity

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Pottersville

  • Justice League

    ★★

  • Coco

    ★★★★½