• Christina P: Mother Inferior

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • The Tigers of Scotland

    ★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★★★

  • Jerry Before Seinfeld

    ★★★½

  • 2048: Nowhere to Run

    ★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Home Again

    ★★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • 2036: Nexus Dawn

    ★★★½

  • Manhunt

    ★★★

  • Batman and Harley Quinn

    ★½

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • The Nineties

    ★★★★

  • Tour de Pharmacy

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★★★

  • War Machine

    ★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Tracy Morgan: Staying Alive

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Norm Macdonald: Hitler's Dog, Gossip & Trickery

    ★★★½

  • I'm Actually Laughing: Chapo Trap House, Election Night 2016

    ★★★★

  • LA 92

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • Louis C.K.: 2017

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Age of Spin

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Deep in the Heart of Texas

    ★★★★½

  • Thank You, Friends: Big Star's Third Live… and More

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Becoming Bond

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Table 19

    ★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ½

  • Bill Burr: Walk Your Way Out

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Justice League Dark

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Oklahoma City

    ★★★★

  • The Big Sick

    ★★★★½

  • Neal Brennan: 3 Mics

    ★★★★

  • Kingdom Hearts χ Back Cover

  • Jen Kirkman: Just Keep Livin'?

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★

  • Pete Holmes: Faces and Sounds

    ★★★½

  • Silence

    ★★★★

  • Allied

    ★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Billy Lynn's Long Halftime Walk

    ★★★

  • 20th Century Women

    ★★★★

  • 13th

    ★★★½

  • Split

    ★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★

  • Justin Timberlake + The Tennessee Kids

    ★★★★

  • Jackie

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • War Dogs

    ★★★★

  • David Cross: Making America Great Again

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★½

  • The Night Of

    ★★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • Jim Jefferies: Freedumb

    ★★★★½