• Thor: The Dark World

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • Marvel One-Shot: Agent Carter

    ★★★½

  • Ömer the Tourist in Star Trek

    ★½

  • Marvel One-Shot: Item 47

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Justice League: The Flashpoint Paradox

    ★★★

  • Night Eggs

    ★★★★★

  • Rocky

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Star Trek IV: The Voyage Home

    ★★★★