Sort by

Jaeden has logged 23 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★
Edit this entry  
26
Eddie Murphy: Delirious

Eddie Murphy: Delirious

1983
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
Copshop

Copshop

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Dashcam

Dashcam

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Kafka

Kafka

1991
×
Read the review Edit this entry  
17
Wolf

Wolf

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
After Blue (Dirty Paradise)

After Blue (Dirty Paradise)

2021
×
Edit this entry  
15
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
True Things

True Things

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Sundown

Sundown

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Humans

The Humans

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Forgiven

The Forgiven

2021
×
★★★½
Edit this entry  
11
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Female Prisoner #701: Scorpion

Female Prisoner #701: Scorpion

1972
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

2021
×
Edit this entry  
05
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Bottle Rocket

Bottle Rocket

1996
×
★★★★
Edit this entry