Jordan ✨ has logged 11 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Robin Hood

Robin Hood

1973
×
★★★½
Edit this entry  
16
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ip Man 2

Ip Man 2

2010
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Wife

The Wife

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Vice

Vice

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Holmes & Watson

Holmes & Watson

2018
×
½
Read the review Edit this entry