• Framing Britney Spears

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • Coachella: 20 Years in the Desert

  • The Weeknd: After Hours

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Tall Girl

    ½

  • K-12

    ★★½

  • Joker

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★

  • Years and Years

  • Yesterday

  • Leaving Neverland

  • Peel

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Eso que nos enamora

  • Instant Family

  • Bird Box

  • Not Quite Adults

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

  • mid90s

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • A Star Is Born

  • Roma

  • Florianópolis Dream

    ★★★½

  • Old Boys

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • BlacKkKlansman

  • El Angel

  • A Quiet Place

  • Los Bando

  • Proud Mary

    ★½

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: Metalhead

    ½

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: USS Callister

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Jealous

    ★★★½

  • Terrified

  • Cargo

  • Those Who Love, Hate

    ★★★

  • I Tita, A Life of Tango

  • Cardcaptor Sakura: Clear Card Prologue: Sakura and the Two Bears

  • Lady Bird

    ★★★★

  • El corral

  • Kidnap

  • You Only Live Once

    ★★★

  • Maracaibo

    ★★★½

  • Baby Driver

  • T2 Trainspotting

  • Get Out

  • Call Me by Your Name

  • Black Mirror: Men Against Fire

  • Black Mirror: Hated in the Nation

  • Black Mirror: Playtest

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

  • Black Mirror: San Junipero

  • Black Mirror: Nosedive

  • Supersonic

  • Split

  • The Invisible Guest

    ★★★★½

  • Their Finest

  • I'm Gilda

    ★★★

  • The Distinguished Citizen