• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Bloody Hell

  • Tenet

    ★★★

  • Black Bear

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Synchronic

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Harpoon

    ★★★★

  • Cam

    ★★½

  • American Animals

  • Creep 2

    ★★★½

  • OtherLife

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★½

  • Colossal

    ★★★

  • The Gift

    ★★

  • Creep

    ★★★

  • Black Dynamite

    ★★★★★

  • Saw V

    ★★★

  • Cloverfield

    ★★★

  • Trick 'r Treat

    ★★★½

  • Army of Darkness