Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Black Dynamite

Black Dynamite

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Gift

The Gift

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Trick 'r Treat

Trick 'r Treat

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Saw V

Saw V

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Spree

Spree

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Cam

Cam

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Creep

Creep

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry