• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Hypnotic

  • Appendage

  • Night Teeth

    ★½

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • Dopesick

    ★★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Wolf

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Silent Night

    ★★

  • The Humans

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • The Alpinist

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Superhost

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Till Death

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Deep House

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★½

  • We Need to Do Something

    ★½

  • Two

    ½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Retreat

    ★★

  • Seance

    ★★★½

  • Nineteen on Fire

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Save Ralph

  • The Feast

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • Yes Day

    ★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Moxie

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • The Paradise Next Door

  • Fear of Rain

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½