• UglyDolls

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★½

  • Missing Link

    ★★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★★★

  • Les Voleurs

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Wonder Park

  • Good Boys

    ★★★

  • Dumbo

    ★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Notes from Melanie

    ★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • High Flying Bird

    ★★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Apollo 11

    ★★★★

  • Kitbull

    ★★★★★

  • Smash and Grab

    ★★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★

  • Reign of the Supermen

    ★★★

  • Glass

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★½

  • Welcome to Marwen

    ★★

  • Vice

    ★★★

  • The Mule

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★★½

  • The Envelope

    ★★★★

  • The Grinch

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Chris Claremont's X-Men

    ★★★

  • Auntie Edna

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Stan & Ollie

    ★★★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★½

  • Venom

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Overlord

    ★★★★

  • Smallfoot

    ★★★

  • Green Book

    ★★

  • High Life

    ★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★

  • Halloween

    ★★½

  • The Hate U Give

    ★★★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★½

  • The Sisters Brothers

    ★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½