• Mallrats

    ★★½

  • Emanuelle in America

    ★★★★

  • Assault on Precinct 13

    ★★★

  • Clerk

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★★½

  • The Pizzagate Massacre

    ★★★½

  • The Hollywood Strangler Meets the Skid Row Slasher

    ★★★½

  • The Beta Test

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★½

  • Rocky IV

    ★★★

  • The Farm

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Night of the Animated Dead

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • Wake in Fright

    ★★★★

  • Death Screams

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½