• Old

    ★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Captain Fantastic

    ★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Monty Python and the Holy Grail

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Chungking Express

    ★★★★

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★★

  • The Host

    ★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • The Big Lebowski

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★★

  • Luca

    ★★½

  • In the Heights

    ★★