sophiecmk09 has logged 10 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
01
Brooklyn

Brooklyn

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry