• Muppets Haunted Mansion

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ★★★★

  • BLACKPINK: THE MOVIE

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Growing Fangs

  • The Last of the Chupacabras

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • South Park Vaccination Special

  • Moxie

    ★★

  • Flora & Ulysses

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Death to 2020

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Burrow

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Wonder Woman 1984

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

    ★★★

  • Alien Xmas

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • South Park: The Pandemic Special

  • Enola Holmes

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • All Together Now

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • Work It

    ★★

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • The High Note

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • Carmen Sandiego: To Steal or Not to Steal

  • Stargirl

    ★★½

  • All the Bright Places

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ½

  • Shirley

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • The Turning

    ½

  • Miss Americana

  • Loop

  • Underwater

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★★

  • Frozen II

  • Let It Snow

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★½